skip to Main Content

Protherm Kombi Servisi

Protherm markası kombi üretiminde lider konumda ve ülkemizde ısıtma ve soğutma ürünleri ile adından söz ettirmeyi başarır. Protherm marka kombinizde yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunda kombinizi herhangi bir servise emanet etmek yerine bu konuda yıllardır başarılı hizmetler sunan Protherm kombi servisi ekimize ulaşabilirsiniz. Kombinize meydana gelen sorunu çok kısa süre içerisinde tespit eden çalışanlarımız, ekonomik çözüm yollarıyla sorunların üstesinden gelir. Eski veya yeni fark etmeksizin tüm Protherm marka kombilerinizin dilinden anlayan uzman ekibimiz, tüm süreçten sizleri bilgilendirecektir. Servis öncesinde ödeyeceğiniz hizmet bedeline kadar net bir şekilde aktararak, sizlerin her daim hizmetimizden memnun olmanızı sağlarız. Oldukça yoğun bir şekilde çalışan kombilerinizi ustalıkla müdahalede bulunarak, kombinizden eski veriminiz almanız sağlanır.

Protherm Kombi Sorunları

Protherm kombiniz oldukça yüksek ve rahatsız edici sesle çalışıyorsa Protherm kombi servisi firmamıza ulaşmanızın vakit geldi demektir. Ya da peteklerinizin alt ve üst ısısı birbirinden farklı, bir odada ki peteğinizde sorun yokken diğer odada ki peteğinizde ısınma sorunları yaşıyorsanız bunu nedenini yalnızca ekibimizden alacağınız hizmet sonrasında öğrenebilirsiniz. Sıcak su almak için dakikalarca soğuk su akıtmanız gerektiğinde kombinizin bakım zamanı geldiği ve iyi, donanımlı servis hizmetinden geçmesi gerektiği anlamına gelir. Kombi servisi veren çoğu firma, sorununuz anında çözülecekken sizleri daha çok masrafa sokacaktır. Bu durumla karşılaşmamak ve güvenilir bir kombi servis hizmeti almak için sizlere parmaklarınızın ucu kadar yakınız!

Kombi Bakımı

Kombi bakımı konusunu aksattığınızda, ortaya hiçte karşılaşmak istemeyeceğiniz sorunlar çıkacak ve yaşam kalitenizi doğrudan etkileyecek bu sorunlar sizler hem maddi hem de manevi zararlara sokacaktır. Geç olmadan Protherm kombi servisi hizmetimizi arayarak, en kısa süre içerisinde randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Kabarık gelen doğal gaz faturalarında mutlaka sorunun kombinizden kaynaklı olduğu aşikardır. Firmamızdan aldığınız hizmet sonrasında faturalarınızda ki düşüş hemen fark edilecek ve kombiniz ilk günkü performansını servis sonrasında gösterecektir. Tüm çalışanlarımız gereken bilgi deneyimi ve uzmanlığa sahip kişilerden oluşmaktadır ve tümü mesleki yeterlilik sertifikalarına sahiptir.

Back To Top