Kombi Servisi

kombi servisi

 

İstanbul Anadolu yakasının her bölgesine Kombi servisi hizmeti veren firmamız marka ve model ayırt etmeden hizmetini sürdürmektedir. Başta Baymak, Buderus, Vaillant, Demirdöküm, E.C.A, Bosch, Ariston, Ferroli ve Protherm olmak üzere diğer kombi markalarına da hizmeti sunmaktadır. Uzman kadrosu ve gelişmiş yedek parça stoku ile marka ve model ayırt etmeksizin tüm cihazlarınıza kombi bakımı hizmeti sunmaktadır.

 

Kaloriferleri ısıtmak ve sıcak su elde etmek için kullanmakta olduğunuz gaz yakıcı cihazlarınıza bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. Kombilerin tamiri ve bakımı yerinde veya atölyemizde titizlik ile ekiplerimiz tarafından yapılarak müşterilerimizin mağduriyeti giderilir. Uyguladığımız her işlemi firmamız garanti altına almaktadır. Sürekli farklı ustalar çağırarak kombinizi tehlikeye atmayın. Sabit ve güvenilir çalışan bir kombi servisi ile sürekli olarak çalışmayı sağlayın böylece cihazınızda daha önce hangi işlemlerin uygulandığı nelerin yapıldığı ve nelerin yapılması gerektiğini daha iyi anlarsınız.

 

Her servisin fiyatları değişiklik gösterdiğinden bu konuda sıkıntı çekmemiş olursunuz. Hizmetini aldığınız firmanın kullandığınız kombi markası üzerinde gerekli yedek parçaya sahip olduğundan çalışan sayısının fazla olduğundan ve fiyatların piyasanın çok üstünde olmadığından emin olunuz. Uygulanan işlemin büyük çoğunluğunu işçilik oluşturduğundan istenilen fiyatlarda farklılıklar görülebilmektedir bu yüzden en uygun kombi servisi seçerken fiyatlarını önceden sorunuz.

 

Şuana kadar üretilmiş ve kullanımda olan bütün kombi markaları için bizleri arayabilirsiniz. Üretilen ve üretilmiş tüm kombi modelleri hakkında sürekli kendimizi geliştirerek bilgi sahibi olmaktayız. Çalışanlarımız durağan değil dinamik bir yapıya sahip ustalar olup kendilerini her gün geliştirerek sizlere vermiş olduğu hizmet kalitesini yükseltmektedir. Büyük paralar verip günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile kullanmakta olduğunuz kombilerinizi kimin eline teslim ettiğinizi unutmayın. Bu doğrultular üzerinde bizleri tercih etmeniz durumunda 7 gün 24 saat ve uzun süreler sizler ile çalışmak bizlere gurur verecektir.

 

Kombi Servisi Telefon: 0533 477 23 00